Katy Perry Balkan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Katy Perry Balkan

Najbolji i jedini forum o Katy Perry, nasoj omiljenoj pevacici..!
 
PrijemSiteLatest imagesTražiPrijateljiRegistruj sePristupi

 

 Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“

Ići dole 
3 posters
AutorPoruka
Nina Cullen
Admin
Nina Cullen


Broj poruka : 394
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Forks ♥

Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Empty
PočaljiNaslov: Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“   Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Icon_minitimePon Mar 08, 2010 2:15 am

U skladu sa tekstom svog najvećeg hita „I Kissed A Girl“, Katy Perry – i pored toga što je ludo zaljubljena u svog verenika Russela Branda – tvrdi da i dalje oseća „nešto“ prema pripadnicama lepšeg pola.

Tamnokosa pevačica izjavila je engleskom Daily Staru: „Žene su moja slaba tačka… Ako me neki od mojih momaka ikada bude razočarao – okrenuću se curama!“

Katy dalje priznaje da kada vidi prelepu ženu, ne može da se zadovolji samo pogledom.

„Ponekad, kada neka predivna devojka uđe uprostoriju, dođe mi da joj priđem i kažem, ‘mogu li da te pomirišem’?“

Ali njena opsednutost ženama ne odnosi se samo na neznanke, pa Katy dalje kaže: „Imam nekoliko prijateljica koja su zbilja anđeoska, prelepa stvorenja.“

Ali, za sada, osoba koja je najviše obara s nogu jeste njen ljubljeni Russel, koji ju je, kako smo nedavno pisali, zaprosio početkom godine tokom jedne verske ceremenoji u Indiji, i to nakon samo četiri meseca zabavljanja.

Russel se odrekao svog života plejboja čim se upoznao sa Katy na snimanju komedije „Get him to the Greek“. Bila je to ljubav na prvi pogled.

„U sceni u kojoj se pojavljujem morala sam da se ljubim i mazim s njim. Kada sam nakon snimanja silazila niz stepenice, skakutala sam kao zeka. A kada skakućem kao zeka, to znači da sam srećna – baš sam pravo dete.“

Kada su se konačno smuvali, Katy kaže da se osećala kao da je došao božić i objašnjava zbog čega:

„Zbog njega su me spoadali žmarci kao na Badnje veče – to je onaj predivan osećaj koji imate još od detinjstva. Kao klinka, mrdala sam nožnim prstima ispod pokrivača jer će se sutra desiti nešto značajno.“

Perryjeva dalje kaže da ju je osim fizičkog izgleda oduševio i Russelov smisao za humor, te njegova rečitost.

„On poseuduje neverovatno bogat vokabular i može da ismeje koga god poželi…“

Ali, iako zaljubljena do ušiju, Katy nikako ne bi mogla da pređe preko jedne stvari, a to je Russelov povratak teškim drogama. Zbog toga bi, kaže, bila u stanju da raskine i veridbu.

„Ukoliko bi Russel ponovo počeo da se drogira to bi sigurno dovelo do raskida naše veze,“ upozorava pevačica. „Prema takvim stvarima jednostavno nemam tolerancije.“
Nazad na vrh Ići dole
http://jacksonrathbonesrb.twilight-mania.com
Lady Mihaela

Lady Mihaela


Broj poruka : 126
Datum upisa : 07.04.2010

Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“   Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Icon_minitimePon Apr 12, 2010 1:30 pm

Cccc, Katy čuvaj se!
Nazad na vrh Ići dole
KatyHollic
Admin
KatyHollic


Broj poruka : 103
Datum upisa : 02.03.2010
Godina : 28
Lokacija : Tree Hill

Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“   Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Icon_minitimePet Apr 16, 2010 11:51 am

ahahahahaha..... :DDD
Nazad na vrh Ići dole
http://musiclovers.forumotions.net/forum.htm
Sponsored content





Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Empty
PočaljiNaslov: Re: Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“   Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“ Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Katy Perry otvoreno: „Ako me Russel prevari – prelazim na žene!“
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Katy Perry: „Ne muvam se sa Robertom Pattinsonom!“
» Katy Perry: 'I'm not a manufactured act'
» Katy Perry: Konačno zaprošena?
» Katy Perry objavila “MTV Unplugged” CD i DVD
» Katy Perry pokazala trudnički stomačić?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Katy Perry Balkan :: Katy Perry :: Novosti-
Skoči na: